TÜRKÇE ENGLISH العربية
     Tatlısumaklar Tarım Pet. Paz. San. ve Tic. A.Ş. 1960 yılında perakende sektöründe ticari faaliyetlerine başlamış, daha sonra gelişen piyasa şartları ile birlikte planlı büyüyerek  toptan pazarlama üzerine faaliyetlerini genişletmiştir. 1995 yılında şirketleşip bayi ve distribütör olarak tüm çalışanları ile daima müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinip sektörde söz sahibi olmuştur.
 
     Tatlısumaklar Tarım Pet. Paz. San. ve Tic. A.Ş. 10500 m² kapalı olmak üzere 11500 m² alanı ile ulusal ve uluslararası pazarlara üretici ve tedarikçi olarak hitap etmektedir.
 
     Tatlısumaklar Tarım Pet. Paz. San. ve Tic. A.Ş. üretim sektörüne girerek Adel Çikolata  markası ile ağızlarınıza yeni bir tat yeni bir lezzet sunmaktadır. Firmamızın  parolası, daima kalitesi ve lezzeti ile her yerde en çok aranan ve bulunan marka haline gelmektir.
 
Misyonumuz:
     Tüketicinin ihtiyaç duyduğu krem çikolata, fantazi çikolata, hediyelik çikolata, türünden ürünleri yüksek kalite ile pazara sunmak; Bu amaçla gerekli destek ürünlerini de yelpazasine dahil ederek uluslararası bir marka haline gelmek...
 
Vizyonumuz
     Her yerde en çok aranan marka haline gelmek.
 
Kurumsal
Hakkımızda

Vizyon

Misyon
 
Copyright © 2014 TATBEY A.Ş.